Séria MGX

Vysoko umiestnená zaoblená kabína bez stredových stĺpikov výplne bočných dverí významne zvyšuje vnútorný priestor a ponúka široké a takmer neobmedzené zorné pole vo všetkých uhloch, čím poskytuje maximálne pohodlie a bezpečnosť pri manévrovaní v teréne alebo pri vychádzaní na cestu.

Motor
Kombinácia zdokonaleného Common Rail Systému (CRS), recirkulácie výfukových plynov (EGR) a filtra pevných častíc (DPF) výfuku robí naše motory hospodárnejšími a čistejšími bez zbytočných strát na výkone. Čisté a výkonné realizovanie Common Rail Systém (CRS) elektronicky ovláda časovanie a množstvo vstrekovaného paliva v niekoľkých fázach, čo je lepšie, ako keby mal byť správny spaľovací pomer dosiahnutý pri vstrekovaní naraz. Výsledky sa prejavia vo zvýšenej účinnosti, nižšej spotrebe paliva, nižšej hlučnosti motora a aj životnosti motora. Jeho spojenie s filtrom pevných častíc (DPF) výfuku a systémom recirkulácie výfukových plynov (EGR) znižuje škodlivé emisie, čo robí M110GX/M135GX verzie spĺňajúcu aj normu Tier IV. Kompaktné Kubota 4-valcové preplňované dieselové motory so systémom Common Rail (CRS) s recirkuláciou výfukových plynov (EGR) a filtrom pevných častíc (DPF) výfuku kombinuje vysoký výkon s mimoriadne priaznivou spotrebou paliva, nízkou hlučnosťou a nízkymi emisiami. S maximálny krútiacim momentom pri nízkych rpm môžete svoju prácu vykonať rýchlejšie a účinnejšie.

Nový strešný panel
Nové strešné panely osadené veľkým strešným oknom ponúkajú úplný výhľad nahor, čo je obzvlášť užitočné pri práci s čelným nakladačom. Pre ventiláciu čerstvého vzduchu je strešné okno nastaviteľne naklápateľné.

Vykurovanie a klimatizácia
Zaoblené kabíny a strategicky umiestnené ventilačné otvory optimalizujú prúdenie vzduchu pre dosiahnutie celoročného komfortu pri používaní kúrenia alebo klimatizácie.

Luxusná vzduchom odpružená sedačka
Nová sedačka je vybavená nastaviteľným vzduchovo pérovaným systémom, ergonomicky vytvarovaná a čalúnená špeciálnou látkou na odvod potu, čo zaručuje pohodlnú jazdu. Pre pohodlnejšiu prácu je nastaviteľná 20 stupňov do strany.

Nové inteligentne radiace prevodovky
Nová prevodovka Kubota Intelli-Shift ponúka tri jazdné skupiny po osem rýchlostných stupňoch radených pod zaťažením, celkovo teda 24 rýchlostí dopredu a 24 rýchlostí dozadu. Na objednávku je možné doplniť skupinu super plazivých rýchlostí a zvýšiť počet rýchlostí na 32/32.

Automatický režim
V štandardnej výbave je systém automatického radenia, ktoré umožňuje radenie 4 prevodových stupňov, idúcich po sebe v závislosti na zaťažení traktora. Automatický režim umožňuje automatické radenie pre maximalizovanie výkonu pri zmenách záťaže alebo terénu. V Jazdnom režime sa prevody nastavia v závislosti na stave cesty a hodnote zrýchlenia – do svahu alebo zo svahu. V Poľnom režime, podradenie o 2 rýchlostí zapríčiní zdvihnutie 3-bodového závesu. Poľný režim tiež udržuje PTO otáčky na minime keď je PTO spínač zapnutý.

Zdokonalené ovládanie
Využite všetky výhody výkonu Grand X traktorov s výkonnými inteligentne – radiacimi 24F/24R prevodovkami a Kubota elektronickým systémom riadenia (K-EMS). Dve tlačidlá radenia  nahor/podraďovania Nájdete ich na radiacej páke rovnako ako aj na pravej strane lakťovej opierky, čím môžete rýchlo radiť nahor (+) alebo nadol (-) iba dotykom tlačidla.

Rovnomerná pracovná rýchlosť
M110GX/M135GX motory majú elektronický regulátor, ktorý elektronicky udržuje otáčky motora konštantné, čím sa predíde poklesu PTO rýchlosti a umožní sa stabilná práca. Použitie prevodovky s funkciou Automatického režimu pri rovnomernej pracovnej rýchlosti robí prácu s PTO poháňaným náradím účinnejšou.

Bi-Speed
Dlhý rázvor traktorov série Grand X prináša veľkú stabilitu a jazdný komfort pri preprave a vysokú trakciu a ťažnú silu pri poľnej práci. Vďaka patentovanému systému Bi-Speed stroje disponujú obratnosťou, ktorá je obvyklá skôr u menších kompaktných traktorov ( vnútorný priemer otáčania je 4,0 m bez použitia bŕzd).

Elektro hydraulické uzávierky diferenciálu
Ak zapadnete do blata, s touto funkciou Vás to už nemôže spomaliť. Zapojením elektro hydraulických uzávierok diferenciálu uzamkne predné aj zadné kolesá, aby sa dosiahol kladný pohon – tým sa zdvihnete a dostanete von z blata a potom sa môžete vrátiť späť k Vašej práci.

Odpružená predná náprava
Predná odpružená náprava Vám pomôže dosiahnuť pohodlnú jazdu, stabilnú a presnú prácu. Bez problémov pracuje s tlmičom otrasov, čím vyrovnáva nerovný terén. (Dostupný ako výbava len pri modeloch M 128GXS-II a M135GXS-II).

Navštívte našu predajňu

Kpt. Nálepku 19
083 01 Sabinov
Prešovský kraj

Pondelok - Piatok : 7:30 – 16:00

Kontaktujte nás

Predajňa:
+421 (0)918 885 517

Administratíva
+421 (0)905 836 354