Séria M7001

Motor Kubota V6108

Tento motor sa môže pochváliť najnovšou technológiou a splnením emisného limitu Euro 4. Elektronicky riadené vstrekovanie Common Rail upravuje ideálne načasovanie a množstvo vstrekovaného paliva v niekoľkých fázach pre optimálne spaľovanie. Týmto dosiahneme nižšiu spotrebu paliva, vyššiu účinnosť, a nižšiu hlučnosť motora. Redukcia oxidov dusíka vo výfukových plynoch spolu so systémom vstrekovania AdBlue, kombinácia s filtrom pevných častíc DPF a recirkulácia výfukových plynoc EGR zaručuje, aby motor nielen splňoval najprísnejšie súčastné emisné predpisy, ale výrazne ich aj prekračoval.

Power Boost
Výkon je kľúčová vlastnosť traktoru. Tento údaj udáva predpoklady,ako rýchlo a efektívne bude traktor pracovať. Niekedy je ťažké zistiť potrebný výkon pre prácu, obzvlášť pokiaľ ide o krátkodobú požiadavku. Optimálny priebeh a využitie výkonu motora zajisťuje systém Power Boost tj. systém s automatickým procesom okamžitého navýšenia výkonu motora.

K-VT (Kubota Variable Transmission)
K dispozícii pre model M7001 Premium K-VT. Táto prevodovka poskytuje množstvo rýchlostí vpred a vzad, takže môžete pracovať optimálnou rýchlosťou s akýmkoľvek prídavným zariadením. Vysoko citlivá a spoľahlivá prevodovka K-VT má taktiež schopnosť dynamického brzdenia motorom, udrží kontrolu nad traktorom a konštantnú rýchlosť jazdy pri schádzaní svahov.

Powershift 4 rýchlosti x 6 skupín
Prevodovka poskytuje 4 rýchlosti vpred a 4 rýchlosťami vzad v 6 skupinách, čo je 24 rýchlostí vpred a 24 rýchlostí vzad. Zmenu smeru jazdy je možné previesť bez použitia spojkového pedálu.

Multifunkčná páka (Prémium model)
Pre ovládanie viac funkcií s menším úsilím vyvinula Kubota unikátnu multifunkčnú ovládaciu páku, na ktorú sústredila všetky hlavné funkcie.

Multifunkčná páka (Štandard model)
Štandardný model je vybavený jednoduchou multifunkčnou pákou. Umožní vám zmenu smeru jazdy, ovládanie uzávierky diferenciálu, ovládanie zadného 3-bodového závesu a ďalšie.

Perfektný výhľad a odhlučnenie kabíny
M7001 má extra priestrannú kabínu, ktorá je navrhnutá s iba štyrmi rohovými stĺpikmi. Ďalším dôležitým parametrom pri vývoji kabíny bolo zníženie hladiny hluku z vonkajšieho prostredia na minimum.

Odpruženie kabíny
U M7001 si môžete zvoliť systém odpruženia kabíny. V ponuke je pneumatické, mechanické (pružiny) a uloženie na silenblokoch.

3 stupň. systém odpruženia prednej nápravy.
Adaptívne odpruženie prednej nápravy u zaistí komfortnú jazdu rovnako ako stabilný a presný chod, kde nie je odpruženie prednej nápravy potrebné. Tuhosť odpruženia môže byť nastavená ručne alebo automaticky v troch úrovniach, či uzamknutá pre špeciálne aplikácie.

Hydraulika
• Model Premium
M7001 v modeli Premium ponúka prémiovú hydrauliku, ako je CCLS a variabilný prietok ktoré môžu zvládnuť celú radu funkcií v rovnakom čase, nezávislé čerpadlo s výkonom 110 litrov a elektronické ovládanie až päť hydraulických ventilov.
• Štandardný model
M7001 v štandardnom prevedení má otvorený systém s výkonom hydraulického čerpadla 80 litrov a mechanické ovládanie až štyroch hydraulických ventilov.

Zadný vývodový hriadeľ
(540/540E/1000/1000E)
Kubota M7001 vám ponúka 4 rýchlosti zadného vývodového hriadeľa v štandardnom predvedení. Možnosť rýchlej voľby otáčok zadného vývodového hriadeľa vám dáva neobmedzené možnosti práce s rôznym náradím. Nezávislý vývodový hriadeľ možno zapnúť a vypnúť bez zastavenia traktora pomocou jedného ovládacieho gombíku.

All-in-one
(iba pre verzie Priemium a Premium K-VT) Všetky požadované funkcie sú zobrazené na LCD displeji. Ovládanie traktora a zariadenia ISO-BUS,GPS navigácie s kompatibilným automatickým navádzaním je na panelyzobrazené.

Systém riadenia
Management riadenia pracuje s GPS a s pripojeným zariadením prostredníctvom ISO-BUS. Kompatibilné zariadenie vykonáva plno automatizované operácie.Napríklad ak je dosiahnutý koniec riadku, obsluha môže jednoducho stlačiť tlačidlo pre spustenie sekvencie operácií. Automaticky sa stroj zastaví, zdvihne, otočí a zasa zníži.

Navštívte našu predajňu

Kpt. Nálepku 19
083 01 Sabinov
Prešovský kraj

Pondelok - Piatok : 7:30 – 16:00

Kontaktujte nás

Predajňa:
+421 (0)918 885 517

Administratíva
+421 (0)905 836 354